See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa piwa o zawartości 3,5% oraz 0% alkoholu na PGE Narodowy w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa na teren PGE Narodowego: 1) piwa o zawartości do 3,5% alkoholu w beczkach typu KEG o pojemności 30l, 2) piwa o zawartości 0% alkoholu w puszkach aluminiowych o pojemności 0,5l, 3) kubków do piwa o pojemności 0,5l, 4) kubków do piwa o pojemności 0,4l, 5) nosidełek do piwa.
Interne Kennung: WZ/V/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia w procedurze przyśpieszonej, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15961000 Bier
5. Los
Los: LOT-0001