2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Haly pro uložení kolejových vozidel v Železničním depozitáři Chomutov – projektová dokumentace I. etapa“
Beschreibung: Dodavatel zajistí ve stanovených termínech pro akci „Haly pro uložení kolejových vozidel v Železničním depozitáři Chomutov – projektová dokumentace I. etapa“ v souladu s přílohou výzvy č.6 „Studie – Haly pro uložení kolejových vozidel, Chomutov“ ze dne 15.8.2023.
Interne Kennung: NTM-PI/8568/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001