2. Verfahren
Verfahren
Titel: 360 graden Beeldmaterialen en viewer
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft 360 graden beeldmaterialen en het ontsluiten ervan. 360 graden beeldmaterialen zijn foto’s of filmpjes gemaakt vanaf een rijdende auto die per opname een beeld tonen van 360 graden rondom. De beelden geven goede detailinformatie over alles wat vanaf de straat zichtbaar is, zoals gevels, nieuwbouw, bestrating, bomen et cetera. Hierdoor is het minder vaak nodig om ter plaatse te gaan kijken. De 360 graden beeldmaterialen worden gebruikt bij de uitoefening van uiteenlopende publieke taken van de Belastingsamenwerking West-Brabant (BWB) en de gemeenten waarvoor de BWB het beeldmateriaal aanschaft. Dit betreft uiteenlopende (huidige en toekomstige) taken zoals belastingheffing, WOZ taxaties en bezwaarafhandeling, handhaving, vergunningverlening, kartering, juridische procedures, uitvoering basisregistraties, mutatiedetectie, beheer openbare ruimte et cetera. Het gebied betreft bij aanvang van de overeenkomst de gemeenten Bergen op Zoom, Dongen, Etten-Leur, Halderberge, Loon op Zand, Moerdijk, Oosterhout, Roosendaal, Rucphen, Woensdrecht en Zundert. Totaal van circa 4.325 kilometer weg per jaar
Interne Kennung: INBWB24120
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft 360 graden beeldmaterialen en het ontsluiten ervan middels een viewer.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze Europese openbare procedure is te komen tot een overeenkomst. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 oktober 2025 en heeft een vaste looptijd van drie (3) jaar en 3 maanden met 4 x een optie om met een (1) jaar te verlengen.