2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu na terenie Gminy Zawoja
Beschreibung: Przewóz osób w przewozach pasażerskich (transport drogowy) na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze gminy Zawoja. Wykaz pojedynczych linii komunikacyjnych, dla których zostaną zawarte odrębne umowy: Skawica Limów - Skawica Sucha Góra Warty Skawica Limów - Zawoja Wełcza Pętla Zawoja Wełcza Pętla -Przysłop- Skawica Limów Skawica u Steca - Zawoja Gołynia Zawoja Policzne - Zawoja Gołynia
Interne Kennung: ZP.272.23.2025.AW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykaz pojedynczych linii komunikacyjnych, dla których zostaną zawarte odrębne umowy: Skawica Limów - Skawica Sucha Góra Warty Skawica Limów - Zawoja Wełcza Pętla Zawoja Wełcza Pętla -Przysłop- Skawica Limów Skawica u Steca - Zawoja Gołynia Zawoja Policzne - Zawoja Gołynia