See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części - Część zamówienia nr 1 dotyczy RDW Inowrocław
Beschreibung: (UWAGA - DOTYCZY WSZYSTKICH CZĘŚCI W TYM CZĘŚCI NR 1) Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.12.2024 - cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Informacje określające między innymi rodzaj i maksymalną wartość opcji czy okoliczności skorzystania z opcji zostały zawarte w Załączniku nr 3 do SWZ – Wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części - Część zamówienia nr 2 dotyczy RDW Toruń
Beschreibung: (UWAGA DOTYCZY WSZYSTKICH CZĘŚCI W TYM CZĘŚCI NR 2) Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.12.2024 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części - Część zamówienia nr 3 dotyczy RDW Tuchola
Beschreibung: (UWAGA DOTYCZY WSZYSTKICH CZĘŚCI W TYM CZĘŚCI NR 3) Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.12.2024 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części - Część zamówienia nr 4 dotyczy RDW Wąbrzeźno
Beschreibung: (UWAGA DOTYCZY WSZYSTKICH CZĘŚCI W TYM CZĘŚCI NR 4) Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.10.2024 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części - Część zamówienia nr 5 dotyczy RDW Włocławek
Beschreibung: (UWAGA DOTYCZY WSZYSTKICH CZĘŚCI W TYM CZĘŚCI NR 5) Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.12.2024 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części - Część zamówienia nr 6 dotyczy RDW Żołędowo
Beschreibung: (UWAGA DOTYCZY WSZYSTKICH CZĘŚCI W TYM CZĘŚCI NR 6) Przedmiotem zamówienia jest: Wycinka drzew oraz usługi związane z ich pielęgnacją przy drogach wojewódzkich w latach 2025-2026 z podziałem na 6 części. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Włocławek; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Żołędowo. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określa Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5), SST (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ). Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.6 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 243 818,64 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 254 000,00 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 150 101,64 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 350 422,20 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 849 976,20 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 149 550,84 zł brutto.
Interne Kennung: O2.N4.361.12.2024 cz. 6