See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE AANKOOP VAN INTRA-OCULAIRE LENZEN, VERBONDEN VERBRUIKSGOEDEREN EN OFTALMOLOGISCH VISCO-ELASTISCH PRODUCT
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE AANKOOP VAN INTRA-OCULAIRE LENZEN, VERBONDEN VERBRUIKSGOEDEREN EN OFTALMOLOGISCH VISCO-ELASTISCH PRODUCT
Interne Kennung: HHM/2024/RE/AD-lenzen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HHM/2024/RE/AD-lenzen - 1
Beschreibung: Perceel 1 “Monofocale lenzen hydrofoob en sulcus lens”
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: HHM/2024/RE/AD-lenzen - 2
Beschreibung: Perceel 2 “Oftalmologisch visco-elastisch product”
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: HHM/2024/RE/AD-lenzen - 3
Beschreibung: Perceel 3 “Monofocale lenzen hydrofiel”
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: HHM/2024/RE/AD-lenzen - 4
Beschreibung: Perceel 4 “Monofocale lenzen Torisch hydrofoob”
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: HHM/2024/RE/AD-lenzen - 5
Beschreibung: Perceel 5 “Monofocale lenzen Torisch hydrofiel”
Interne Kennung: 5