19080-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej na potrzeby Urzędu Miasta Rzeszowa oraz jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Rzeszów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej na potrzeby Urzędu Miasta Rzeszowa oraz jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Rzeszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi Ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi w szczególności Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 22 marca 2023 (Dz. U. 2023 poz. 819) w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w Postępowaniu. Których wykaz znajduje się w załączniku nr 1.a, 1.b, 1.c do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: ­- Część 1 Zamówienia - zakup energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku 1.a do Umowy – Część 1 (taryfa Cxx - oświetlenie uliczne), ­- Część 2 Zamówienia - zakup energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku 1.b do Umowy – Część 2 (taryfa Cxx i Gxx), ­- Część 3 Zamówienia - zakup energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku 1.c do Umowy – Część 3 (taryfa Bxx). Prognozowane zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.04.2026 do 31.03.2028 wynosi: ­- dla części 1 przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1.a – 22 797 086 kWh, ­- dla części 2 przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1.b – 14 561 764,88 kWh, ­- dla części 3 przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1.c – 3 174 320,26 kWh.
Interne KennungZP-A.271.136.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: 1. Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Możliwość zwiększenia lub zmniejszenia dostaw energii elektrycznej na warunkach określonych w niniejszej umowie do 30% ilości zamówienia podstawowego. 2.Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od dodania nowych punktów poboru energii elektrycznej lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej do PPE określonych w załączniku nr 1 do SIWZ.