19083-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen – Automobil pancéřový IVECO - opravy a udržování 2025 - 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutomobil pancéřový IVECO - opravy a udržování 2025 - 2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je služba spočívající v poskytnutí oprav a udržování vojenských pancéřových vozidel na podvozcích IVECO Armády České republiky, včetně jejich částí nebo příslušenství (dále jen "služba"). Na základě zadávacího řízení byla uzavřena rámcová dohoda podle ustanovení § 131 ZZVZ s jedním účastníkem zadávacího řízení, která vymezila podmínky na základě kterých budou zadávány následné jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby podle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung270298-2025
Interne KennungSp. zn. SpMO 32522/2023-1350
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001