See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia na potrzeby Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Nowotworowych Skóry w ramach projektu pn.: „HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients” realizowanego w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, nr PLUA.02.01-IP.01-0119/23
Beschreibung: Dostawa wyposażenia na potrzeby Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Nowotworowych Skóry w ramach projektu pn.: „HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients” realizowanego w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, nr PLUA.02.01-IP.01-0119/23 - 5 zadań
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXVIII/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Biurko 1400 x 700 x 780 mm z półką na klawiaturę i kontenerem 17 szt. Szafa ubraniowa 800 x 600 x 2000 mm 2 szt. Podstawka pod nogi do pracy przy komputerze 16 szt. Zabudowa meblowa (szafa przeszklona na leki, szafki stojące i wiszące w tym zlewozmywak i umywalka, zabudowa ok. 3000 mm) 1 szt. Zabudowa meblowa pod wymiar (szafa skrytkowa ok. 10 skrytek, zabudowa dolna i górna dł. ok. 1800 mm, lodówka wolnostojąca) 1 szt. Stół 1800 x 700 x 780 mm 3 szt. Zabudowa meblowa pod wymiar 1400 mm (szafka stojąca, szafka zlewozmywakowa) 1 szt. Zabudowa meblowa pod wymiar (lodówka wolnostojąca, szafki wiszące i stojące, dł. 2000 mm 1 szt. Zabudowa meblowa ze stali nierdzewnej (szafka ze zlewozmywakiem, drzwi przesuwne, wewnątrz półka), dł. 1375 mm 1 szt. Fotel biurowy 17 szt. Taboret dla odwiedzającego 9 szt. Krzesła 4 szt. Fotel do stolika kawowego 8 szt. Stolik kawowy 700 x 700 mm 2 szt. Fotel do stolika kawowego 8 szt. Kanapa z materiału zmywalnego, rozkładana 3 szt. -szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXVIII/26 - 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Szafa kartotekowa (szafa na dokumenty 1000 x 450 x 2100), zamykana na klucz) 18 szt. Szafa na leki stalowa z przeszklonymi drzwiami, zamykana ( szafa na profilu aluminiowym, 700 x 400 x 2100) 15 szt. Blat roboczy na nogach, stal nierdzewna 2000 x 600 x 900 mm (blat płyta, konstrukcja stalowa) 6 szt. Zestaw mebli ze stali (regał magazynowy pięciopółkowy 2000 x 1000 x 400 mm) 2 szt. -szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2A do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXVIII/26 - 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Szafa ubraniowa BHP 20 szt. -szczegółowy opis zawiera załącznik nr 3A do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXVIII/26 - 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Wózek do rozwożenia leków 2 szt. Wózek zabiegowy 2 szt. Parawan medyczny 1 skrzydłowy na kółkach, powierzchnia zmywalna 6 szt. Stojak na kroplówkę 9 szt. -szczegółowy opis zawiera załącznik nr 4A do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXVIII/26 - 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Dozownik na płyn dezynfekcyjny z butelką 500 ml i tacką niekapką w kolorze białym.- 50 szt. Podajnik ręcznika papierowego w kolorze białym, bocznego otwierania typu Aquarius, dozowanie w systemie jednego listka 25 szt. Dozownik papieru toaletowego w rolce Jumbo 5 szt. Kosz na śmieci plastikowy, biały, z pedałem o poj. 25 l 50 szt. Szczotka sedesowa, plastikowa, biała z pojemnikiem 10 szt. -szczegółowy opis zawiera załącznik nr 5 do swz
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XXVIII/26 - 5