190855-2025 - Ergebnis
Polen – Biopsienadeln – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 58 - KLIPSY TYTANOWE DO KLIPSOWNICY Grena
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -58
Haupteinstufung (cpv): 33141122 Chirurgische Nahtklammern
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 81 - FARTUCH CHIRURGICZNY
Interne Kennung: 1/1PN/2025-81
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 88 - ODZIEŻ OCHRONNA I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-88
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 90 - ODZIEŻ OCHRONNA III
Interne Kennung: 1/1PN/2025-90
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 91 - Koszule dla położnic, koszule operacyjne - jednorazowe
Interne Kennung: 1/1PN/2025-91
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 83 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE LATEKSOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-83
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 95 - elektroda ekg do kardiomonitora
Interne Kennung: 1/1PN/2025-95
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 93 - ELEKTRODY DO DIAGNOSTYKI PRACY SERCA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-93
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 99 - POJEMNIKI NA MATERIAŁY DO BADAŃ HISTOPATOLOGICZNYC
Interne Kennung: 1/1PN/2025-99
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 101 - Pudełko do archiwizacji bloczków parafinowych
Interne Kennung: 1/1PN/2025-101
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 112 - SZKIEŁKA PODSTAWOW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-112
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 169 ATRAMENT DO OZNACZEŃ ORAZ ŻEL DO PRZYMRAŻANIA MATERIAŁU
Interne Kennung: 1/1PN/2025-169
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 234- TECZKA NA PREPARATY HISTOPATOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-234
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 102 - KASETKI HISTOPATOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-102
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 104 POMPA OBJĘTOŚCIOWA - ZESTAW DO PODAŻY DIET DOJELITOWYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025-104