190879-2025 - Ergebnis
Polen – Biopsienadeln – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 237 OPRZYRZADOWANIE PRACOWNI ENDOSKOPOWEJ
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -237
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 246 CZUJNIK DO PULSOKSYMETRU PHILIPS MX 450
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -246
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 118 PLASTRY TYPU THERMO PAD
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -118
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 142 OPRZYRZĄDOWANIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ ERBE 300 D
Interne Kennung: 1/1PN/2025-142
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 143 OPRZYRZĄDOWANIE DO ELEKTROKOAGULACJI DO APARATU ERBE ICC 200
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -143
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 153 KABEL DO APARATU MORTERA ELI 250C
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -153
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 161 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA GIRAFFE OMNIBED
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -161
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 175 MANKIETY DO MIERZENIA CIŚNIENIA DO KARDIOMONITORA INFINITY DELTA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -175
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 162 MATERIAŁY DO MAMMOTOMICZNEJ BIOSJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU NA 24 MIESIĄCE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-162
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 214 OPRZYRZĄDOWANIE DO ENDOSKOPII II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -214
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 1 IGŁY I STRZYKAWKI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -1
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 82 RĘKAWICE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -82
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 2 ELEMENTY WQYMIENNE CT EXPRES TM 4D DO PODAWANIA KONTRASTÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-2