19088-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zintegrowany System Informatyczny ERP do zarządzania obszarem kadrowo-płacowym i finansowo-księgowym dla Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz 16 WSA wraz z Serwisem Gwarancyjnym i Nadzorem Autorskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZintegrowany System Informatyczny ERP do zarządzania obszarem kadrowo-płacowym i finansowo-księgowym dla Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz 16 WSA wraz z Serwisem Gwarancyjnym i Nadzorem Autorskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego ERP do zarządzania obszarem kadrowo-płacowym i finansowo księgowym dla Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz 16 Wojewódzkich Sądów Administracyjnych wraz z Serwisem Gwarancyjnym oraz Nadzorem Autorskim. Wdrożenie systemu obejmuje w szczególności następujące Etapy: Etap 0, Etap I, Etap II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, z zachowaniem zasad określonych w Rozdziale 3 Oddział 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 ze zm.), zwaną dalej w treści SWZ „ustawą Pzp”. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza próg unijny, o którym mowa w art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. Dokumenty wymagane w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawców warunków udziału w postępowaniu oraz te, które są wymagane w celu wykazania potwierdzenia braku podstaw wykluczenia żądane będą zgodnie z uprawnieniem wynikającym z treści: Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415 ze zm.); Zamawiający w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, w konsekwencji czego zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z zastosowaniem procedury odwróconej, zamawiający na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, nie wymaga złożenia wraz ofertą jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia JEDZ/ESPD. Zamawiający będzie żądał złożenia JEDZ/ESPD w wersji elektronicznej wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Jeżeli wobec wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa klauzuli XV ust. 2 potwierdzających brak podstaw do wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonana kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający kontynuuje procedurę, o której mowa w ust. 6 do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia. Zamawiający nie przewiduje zwrotu wykonawcom kosztów udziału w przedmiotowym postępowaniu. Zamówienie jest przewidziane do finansowania ze środków krajowych (środki własne zamawiającego). Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak