See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhouden en herstellen van industriële pompen
Beschreibung: De aanbestedende overheid beoogt met deze plaatsingsprocedure een raamovereenkomst met een looptijd van 4 jaar af te sluiten betreffende het in het bestek nader toegelichte leveren, plaatsen, onderhouden en herstellen van drainage en vuilwaterpompen.
Interne Kennung: GAC_2024_03188
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 42000000 Industrielle Maschinen, 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie, 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03188 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhouden en herstellen van industriële pompen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen