190899-2025 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji”
Beschreibung: Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji” Część 1: Dostawa mebli Część 2: Wyposażenie laboratorium językowego Część 3: Dostawa platformy ruchu, symulatorów z oprogramowaniem, programu TMS do planowania tras Część 4: Dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych Część 5: Dostawa i kompleksowy montaż wiaty Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
Vorherige Bekanntmachung: 96468-2025
Interne Kennung: ZSP4.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 34150000 Simulatoren, 34152000 Übungssimulatoren, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 39717200 Klimageräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33182100 Defibrillator, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 39162100 Lehrmittel, 44112100 Schutzunterkünfte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych
Beschreibung: A. sprzęt elektroniczny 1. Monitor interaktywny z mobilnym stojakiem 2 szt. 2. Monitor (do nauki podstaw motoryzacji) 2 szt. 3. Zestaw komputerowy - stacja robocza + system operacyjny windows 11 pro - 18 szt 4. Zestaw komputerowy + Windows 11 pro dla Nauczyciela 1 szt. 5. Monitor komputerowy (do nauki podstaw motoryzacji) 19 szt 6. MS Office Professional 2021 plus LTSC 19 szt. 7. Tablica interaktywna 1 szt. 8. Urządzenie drukujące wielofunkcyjne 2 szt 9. Klimatyzator przenośny 3 szt. B. Pomoce dydaktyczne dla kierunku mechanik 1. Zestaw komputerowy do diagnostyki 1 szt 2. Autodata 1 szt. 3. Defibrylator 1 szt. 4. Zestaw fantomów 2 szt 5. Plansze magnetyczne, każda plansza x 2 szt. 6. Narkogogle 1 szt. 7. Alkogogle 1 szt. 8. Sengogle 1 szt. 9. Wykłady kat B 2 szt. 10. Dostęp do e-podręczników 2 szt. C. Narzędzia i szafy narzędziowe 1. Wózek narzędziowy 3 szt. 2. Szafa narzędziowa 2 szt. 3. Zestaw narzędzi dynamometrycznych 28 częściowy 3 szt. 4. Zestaw mikrometrów 5 szt. 5. Zestaw pomiarowy 7elementowy 5 zestawów. 6. Stół warsztatowy 1 szt. D. Urządzenia mechotroniczne 1. Oświetlenie pojazdu samochodowego – zestaw do nauki 1 szt. 2. Zestaw czujników 1 szt 3. System Common Rail 1 szt. 4. Most napędowy 2 szt. 5. Skrzynia przekładnia ręczna 2 szt. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne dotyczące sprzętów dla części 2, części 3, części 4 i części 5. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
Interne Kennung: Część 4: Dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 39717200 Klimageräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33182100 Defibrillator, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 39162100 Lehrmittel