190932-2025 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Dostawa materiałów informacyjno-promocyjnych (gadżetów) opatrzonych logotypem Projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów informacyjno-promocyjnych (gadżetów) opatrzonych logotypem Projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów informacyjno-promocyjnych (gadżetów) opatrzonych logotypem Projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Wykonawca zobowiązuje się do przygotowania projektu nadruku logotypów na bazie dostarczonych elementów graficznych i dostarczenia wszystkich przedmiotów zamówienia bezpośrednio pod wskazany przez Zamawiającego adres. 2. Zamówienie obejmuje wykonanie: Bambusowy stojak na telefon, tablet 200 szt.; Notes z kartonu po mleku 200 szt.; Notatnik na spirali 200 szt.; Torba bawełniana 400 szt.; Zakładka do książki z nasionami roślin 150 szt.; Zaślepka na kamerę laptopa, silikonowa 300 szt.; Koszulki damskie i męskie 300 szt.; Torba na zakupy z juty 300 szt.; Długopis bambusowy 250 szt.; Plecak-Worek z bawełny organicznej 200 szt.; Bidon Grey 700 ml (kolory do wyboru: pomarańcz, niebieski, szary) 200 szt.; Rosnący ołówek z nasionami 200 szt.; Bawełniana smycz 200 szt.; Kubek ceramiczny 200 szt.; Kreda do graffiti 200 szt.; Gra „kółko i krzyżyk” 200 szt.; Kubek z karabinkiem 250 szt.; Peleryna przeciwdeszczowa z kapturem na rower lub spacer 125 szt.; Wiatroodporny parasol manualny RPET, składany 100 szt.; Zestaw nasion do uprawy 350 szt.; Brelok korkowy 200 szt. oraz dostarczenie wszystkich przedmiotów bezpośrednio pod wskazany przez Zamawiającego adres. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowiący załącznik nr 1do umowy oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
Interne KennungSR-V.052.5.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie przesłanki wynikającej z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie z którą, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni (wynikające z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001