2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawy pojazdów kolejowych - P4 dla IZ Opole na 2026 rok
Beschreibung: Naprawy pojazdów kolejowych - P4 dla IZ Opole na 2026 rok: Wykonanie napraw z zakresu poziomu utrzymania P4 - zadanie 1, Wykonanie napraw z zakresu poziomu utrzymania P4 - zadanie 2
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/00874/00847/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawy pojazdów kolejowych - P4 dla IZ Opole na 2026 rok - zadanie 1
Beschreibung: Wykonanie napraw z zakresu poziomu utrzymania P4 - zadanie 1
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe roboty budowlane, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”).
Los: LOT-0002
Titel: Naprawy pojazdów kolejowych - P4 dla IZ Opole na 2026 rok - zadanie 2
Beschreibung: Wykonanie napraw z zakresu poziomu utrzymania P4 - zadanie 2
Interne Kennung: Zadanie 2