See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23-057.6 Paštika - pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále jen "VZ") je pořízení 200 tun tepelně opracovaného masného výrobku z mělněného masa, roztíratelného, v konzervě, sterilovaného - paštik (dále „HR paštik“ nebo také „paštika“) a jeho ochraňování. HR paštik budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem České republiky. Předmět VZ je rozdělen na 4 samostatné části, a sice: Část 1: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik; Část 2: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik; Část 3: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik; Část 4: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131310 Pastete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Část 1: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz. čl. 14 odst. 14.1. zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Část 2: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Část 3: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Část 4: Dodávka a ochraňování 50 tun paštik
Interne Kennung: 4