2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění svozu odpadů v obci Dolní Němčí
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti sběru, svozu, odstraňování, využití a likvidace odpadu na území obce Dolní Němčí v souladu s platnými právními předpisy České republiky a obecně závaznými vyhláškami zadavatele (zejména zákon č. 541/2020 Sb., o odpadech).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Měřený kontrakt, změny v právních předpisech v oblasti životního prostředí, inflační doložka (blíže popsáno ve Smlouvě o poskytování služeb - součást zadávací dokumentace).