19102-2024 - Ergebnis
Niederlande – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – 23-207-03-BST-01 Vegen hoofdroutes - Sint-Michielsgestel en Boxtel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23-207-03-BST-01 Vegen hoofdroutes - Sint-Michielsgestel en Boxtel
Beschreibung: Betreft het vegen van wegen voor wat betreft hoofdwegen in de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel. Er kan geen hoeveelheid worden aangegeven dit staat vermeld in de aanbestedingsdocumenten en het bestek met bijlagen.
Interne Kennung: 1334372 - Vegen hoofdwegen Boxtel en Sint-Michielsgestel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Vegen hoofdroutes gemeente Sint-Michielgestel Betreft het vegen van hoofdroutes in de gemeente Sint-Michielsgestel volgens tekening 23-207-03 Vegen hoofdroutes gemeente Sint-Michielsgestel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er bestaat de mogelijkheid om na de intiele looptijd 2 keer met één jaar te verlengen. Hiermee kan deze raamovereenkomst maximaal een contractduur van 4 jaren behelsen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Boxtel
Beschreibung: Vegen hoofdroutes gemeente Boxtel Betreft het vegen van hoofdroutes in de gemeente Boxtel volgens tekening 23-207-03 Vegen hoofdroutes gemeente Boxtel
Interne Kennung: 2