2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania do zarządzenia w zakresie segmentacji sieci wraz z wdrożeniem na potrzeby Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu
Beschreibung: Zakup oprogramowania do zarządzenia w zakresie segmentacji sieci wraz z wdrożeniem na potrzeby Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu
Interne Kennung: 31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001