2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf hartlongmachines, incl. onderhoud t.b.v. het Hartcentrum UMCG
Beschreibung: De huidige hartlongmachines moeten worden vervangen. Het doel is, om een leveringsovereenkomst af te sluiten met 1 leverancier voor volwassen en kinder hartlongmachines, aangevuld met een SSO voor een periode van 10 jaar (en 1+1 optiejaren), t.b.v. ondersteuning bij openhartoperaties. Daarnaast verwacht het Hartcentrum dat de leverancier een bijdrage kan leveren aan de ambitie van de afdeling om maximale kwaliteit van zorg te leveren voor een redelijke prijs.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33186000 Hart-longmachine
5. Perceel
Perceel: LOT-0000