191135-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Analysegeräte – Vybavení pro kvantitativní analýzu hormonů - II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení pro kvantitativní analýzu hormonů - II.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka souboru přístrojů pro kvantitativní analýzu hormonů v rámci projektu. Ad a) Vybavení pro kvantitativní analýzu hormonů: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka souboru přístrojů pro kvantitativní analýzu hormonů. Ad b) Dávkovač mikrodestiček Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka dávkovače mikrodestiček.
Interne Kennung875
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu se zákonem
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelVybavení pro kvantitativní analýzu hormonů
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka souboru přístrojů pro kvantitativní analýzu hormonů.
Interne KennungA
LosLOT-0002
TitelDávkovač mikrodestiček
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka dávkovače mikrodestiček.
Interne KennungB