2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa systemu podpisu elektronicznego dokumentacji medycznej dla Pacjentów poradni z wdrożeniem i wsparciem. Zakup i dostawa systemu kolejkowego z wdrożeniem. Zakup i dostawa systemu skanowania dokumentów: Skanery dokumentów, Interfejs integracyjny, licencje z wdrożeniem i wsparciem.
Beschreibung: Postępowanie dotyczy programu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach: 1) inwestycji D1.1.2 przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w ramach projektu. 2) projektu: przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie. 3) zadania: Rozbudowa systemów szpitalnych, Ucyfrowienie dokumentacji medycznej Część 1: Zakup i dostawa systemu podpisu elektronicznego dokumentacji medycznej dla Pacjentów poradni z wdrożeniem i wsparciem Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu - zakup systemu cyfryzacji dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w placówce medycznej zintegrowanego z systemem HIS AMMS Produkcji Asseco Poland wraz z dostawą urządzeń do cyfryzacji podpisu i wyświetlania treści, szkoleniem dla personelu oraz usługą gwarancją. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System). System ma umożliwiać digitalizację pisma odręcznego, jak również zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym. Zakres prac W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1. Przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej. 2. Dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności Systemu - długopisy cyfrowe (2 sztuki), ekrany (30 sztuk), skanery (6 sztuk), uchwyty do ekranów montowane do blatu (5 sztuk). 3. Dostawy licencji na system w liczbie sztuk 38. 4. Instalacji i wdrożenia systemu automatycznej digitalizacji dokumentacji wraz z integracją z posiadanym środowiskiem systemu Medycznego HIS AMMS produkcji Asseco Poland w jednostce Zamawiającego. 5. Przeprowadzenia odpowiednich szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania Systemu. 6. Przygotowanie dokumentacji formularzowej. 7. W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na System przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. CZęść 2: Zakup i dostawa systemu kolejkowego z wdrożeniem. System musi składać się co najmniej z następujących modułów: a) moduł do drukowania biletów przez personel wraz z możliwością konfiguracji systemu b) moduł do drukowania biletów przez klientów/pacjentów c) moduł do wyświetlania informacji na wyświetlaczach centralnych montowanych w poczekalniach i na korytarzach d) moduł do wyświetlania informacji na wyświetlaczach stanowiskowych montowanych na stanowiskach oraz przy drzwiach e) moduł przywoławczy do obsługi kolejek (służący do wywoływania klientów/pacjentów) z kolejki f) centralny serwer do obsługi powyższych modułów na którym zapisywane będą wszystkie dane wygenerowane w powyższych modułach. Wykonawca uwzględni i dostarczy: Wszystkie niezbędne licencje dla 40 gabinetów, wdrożenie systemu, w ramach gwarancji: nadzór autorski i serwis/wsparcie bieżące na 24 miesiące, licencje integracyjne z HIS AMMS Asseco Poland, integracje z systemem AMMS, szkolenia personelu, wykonanie instalacji elektryczno-sieciowych, montaż oraz uruchomienie. System kolejkowy musi być zintegrowany z systemem AMMS producenta Asseco w zakresie odczytu z danych systemu HIS Część 3: Zakup i dostawa systemu skanowania dokumentów: Skanery dokumentów, Interfejs integracyjny, licencje z wdrożeniem i wsparciem. System skanowania dokumentów: Skanery dokumentów, Interfejs integracyjny, licencje z wdrożeniem i wsparciem. Zakup sprzętu służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej obejmującej co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpitalnego wraz z programami i systemami informatycznymi współpracującymi z nabywanymi sprzętami do digitalizacji. System powinien być zintegrowany z systemem posiadanym przez Zamawiającego - HIS AMMS produkcji Asseco Poland. 1. Ogólny opis Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System). System ma zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym. 2. Zakres prac W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) Dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności Systemu - skanery (2 sztuki). 2) Dostawy licencji na system bez limitu podłączonych urządzeń skanujących w integracji z HIS AMMS. 3) Instalacji i wdrożenia systemu automatycznej digitalizacji dokumentacji wraz z integracją z posiadanym środowiskiem systemu Medycznego HIS AMMS w jednostce Zamawiającego. 4) Przeprowadzenia odpowiednich szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania Systemu. 5) Przygotowanie szablonów. 6) W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na System przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 43268-2026
Interne Kennung: DZP-271-69/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30144200 Kartenautomaten, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa systemu podpisu elektronicznego dokumentacji medycznej dla Pacjentów poradni z wdrożeniem i wsparciem
Beschreibung: Część 1: Zakup i dostawa systemu podpisu elektronicznego dokumentacji medycznej dla Pacjentów poradni z wdrożeniem i wsparciem Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu - zakup systemu cyfryzacji dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w placówce medycznej zintegrowanego z systemem HIS AMMS Produkcji Asseco Poland wraz z dostawą urządzeń do cyfryzacji podpisu i wyświetlania treści, szkoleniem dla personelu oraz usługą gwarancją. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System). System ma umożliwiać digitalizację pisma odręcznego, jak również zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym. Zakres prac W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1. Przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej. 2. Dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności Systemu - długopisy cyfrowe (2 sztuki), ekrany (30 sztuk), skanery (6 sztuk), uchwyty do ekranów montowane do blatu (5 sztuk). 3. Dostawy licencji na system w liczbie sztuk 38. 4. Instalacji i wdrożenia systemu automatycznej digitalizacji dokumentacji wraz z integracją z posiadanym środowiskiem systemu Medycznego HIS AMMS produkcji Asseco Poland w jednostce Zamawiającego. 5. Przeprowadzenia odpowiednich szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania Systemu. 6. Przygotowanie dokumentacji formularzowej. 7. W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na System przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-69/25 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa systemu kolejkowego z wdrożeniem
Beschreibung: Część 2: Zakup i dostawa systemu kolejkowego z wdrożeniem. System musi składać się co najmniej z następujących modułów: a) moduł do drukowania biletów przez personel wraz z możliwością konfiguracji systemu b) moduł do drukowania biletów przez klientów/pacjentów c) moduł do wyświetlania informacji na wyświetlaczach centralnych montowanych w poczekalniach i na korytarzach d) moduł do wyświetlania informacji na wyświetlaczach stanowiskowych montowanych na stanowiskach oraz przy drzwiach e) moduł przywoławczy do obsługi kolejek (służący do wywoływania klientów/pacjentów) z kolejki f) centralny serwer do obsługi powyższych modułów na którym zapisywane będą wszystkie dane wygenerowane w powyższych modułach. Wykonawca uwzględni i dostarczy: Wszystkie niezbędne licencje dla 40 gabinetów, wdrożenie systemu, w ramach gwarancji: nadzór autorski i serwis/wsparcie bieżące na 24 miesiące, licencje integracyjne z HIS AMMS Asseco Poland, integracje z systemem AMMS, szkolenia personelu, wykonanie instalacji elektryczno-sieciowych, montaż oraz uruchomienie. System kolejkowy musi być zintegrowany z systemem AMMS producenta Asseco w zakresie odczytu z danych systemu HIS Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-69/25 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten, 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa systemu skanowania dokumentów: Skanery dokumentów, Interfejs integracyjny, licencje z wdrożeniem i wsparciem.
Beschreibung: Część 3: Zakup i dostawa systemu skanowania dokumentów: Skanery dokumentów, Interfejs integracyjny, licencje z wdrożeniem i wsparciem. System skanowania dokumentów: Skanery dokumentów, Interfejs integracyjny, licencje z wdrożeniem i wsparciem. Zakup sprzętu służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej obejmującej co najmniej kartę informacyjną z leczenia szpitalnego wraz z programami i systemami informatycznymi współpracującymi z nabywanymi sprzętami do digitalizacji. System powinien być zintegrowany z systemem posiadanym przez Zamawiającego - HIS AMMS produkcji Asseco Poland. 1. Ogólny opis Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System). System ma zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym. 2. Zakres prac W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) Dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności Systemu - skanery (2 sztuki). 2) Dostawy licencji na system bez limitu podłączonych urządzeń skanujących w integracji z HIS AMMS. 3) Instalacji i wdrożenia systemu automatycznej digitalizacji dokumentacji wraz z integracją z posiadanym środowiskiem systemu Medycznego HIS AMMS w jednostce Zamawiającego. 4) Przeprowadzenia odpowiednich szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania Systemu. 5) Przygotowanie szablonów. 6) W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na System przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: SZP-271-69/25 cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 72611000 Technische Computerunterstützung