See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa codziennego, całodobowego żywienia pacjentów na bazie kuchni głównej Szpitala dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
Beschreibung: Kompleksowa usługa codziennego, całodobowego żywienia pacjentów na bazie kuchni głównej Szpitala dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
Interne Kennung: DA.261.1.35.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa codziennego, całodobowego żywienia pacjentów na bazie kuchni głównej szpitala.