2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA MODERNIZACJI OBIEKTÓW KULTURALNYCH I REKREACYJNYCH NA TERENIE GMINY ŁAŃCUT
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest zamówienie na Część 6/ Zadanie nr 6 - Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Wysoka;
Vorherige Bekanntmachung: 771781-2023
Interne Kennung: RZP.271.30.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Opracowanie dokumentacji obejmuje swoim zakresem również: 1) aktualne podkłady mapowe na zakres objęty opracowaniem projektowym, wraz z wypisem i wyrysem z rejestru gruntów, mapy do celów projektowych 2) kompletny wniosek umożliwiający przeprowadzenie postępowania i wydanie decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego (w przypadku konieczności wprowadzenia zmian) 3) Umowy cywilno-prawne zawartymi w imieniu Wójta Gminy na wejście w teren działek i wykonanie robót – w przypadku konieczności ingerencji elementami objętymi wnioskiem wynikającą z koncepcji projektanta, 4) W projekcie uwzględnić wszystkie istniejące zjazdy publiczne i indywidualne oraz zaprojektować nowe zjazdy jeżeli będzie to wynikało z potrzeb w ramach obowiązujących przepisów, wraz z uzgodnieniami, 5) opracowanie tabelarycznej inwentaryzacji drzew i krzewów kolidujących z inwestycją /do usunięcia/, podać ich lokalizację, rodzaj oraz niezbędne informacje, zgodnie z przepisami obowiązującym w trakcie realizacji zamówienia, przygotowanie wniosku o wycinkę drzew, 6) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia wodno-prawnego, jeśli będzie wymagane. 7) Uczestnictwo w spotkaniach w siedzibie Zamawiającego, omówienie projektowanych rozwiązań z uwzględnieniem zmian wskazanych na spotkaniach czy w wyniku konsultacji online, 8) Wizje w terenie na etapie realizacji dokumentacji – obligatoryjna z udziałem przedstawicieli Zamawiającego w godzinach pracy urzędu. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w zaproszeniu do negocjacji.