19124-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024
BeschreibungPředmětem plnění tohoto zadávacího řízení na uzavření Rámcové dohody je poskytování produktů (dodávek a souvisejících služeb) k programovým prostředkům společnosti Microsoft, specifikovaných dále v ZD pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele, a to zejména: a) poskytování produktů v rámci licenčního programu Enterprise Agreement, vyjma produktů označovaných jako „Azure“, vyjma produktů z kategorie AI označovaných jako „Copilot“ a vyjma „Odborných služeb“ (Professional Services), b) poskytování produktů v rámci licenčního programu Enterprise Agreement z kategorie AI označovaných jako „Copilot“, dále „Odborných služeb“ (Professional Services), a produktů označovaných jako „Azure“, vyjma produktů třetích stran (Azure MarketPlace), které nejsou součástí kategorie produktů „Azure“, a to dle požadavků centrálního zadavatele a/nebo Pověřujících zadavatelů v souvislosti s pořizováním plnění na základě Rámcové dohody, která bude uzavřena s vybranými dodavateli vzešlými z tohoto zadávacího řízení, jejímž předmětem bude poskytování plnění specifikovaného v ZD.
Interne KennungMV-18021/VZ-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_4kv 2024 SW1 souhrn
Interne KennungMV-81766/VZ-2024
LosLOT-0005
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_4kv 2024 Datron souhrn
LosLOT-0006
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_4kv 2024 T-Mobile souhrn
LosLOT-0007
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_4kv 2024 exe souhrn