2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění revizí elektrických zařízení včetně hromosvodů II
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je provádění periodických a výchozích revizí elektrických instalací, elektrických spotřebičů pevně připojených včetně hromosvodů, revize elektrického připojení vybraných zdravotnických prostředků pevně připojených do elektrické instalace (vč. zdravotnických prostředků s napájením medicinálních plynů) prováděné v rozsahu a termínech především dle ČSN 33 1500, ČSN 33 2000-6, ČSN 33 2140, ČSN EN 332000-7-710, včetně zpracování revizních zpráv, vytištění revizních zpráv a zanesení revizních zpráv do archivní databáze.
Interne Kennung: 104/VZ/2024-OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001