See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy części do wyłączników górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 785271-2025
Interne Kennung: PZP/JMA/00034/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711110 Sender-Empfänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawy części do wyłączników górniczych Elgór+Hansen S.A. lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych Elgór+Hansen S.A. lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- Części do wyłączników górniczych Invertim Sp. z o.o. lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych Invertim Sp. z o.o. lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawy części do wyłączników górniczych SAKOP Sp. z o.o. lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych SAKOP Sp. z o.o. lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawy części do wyłączników górniczych Elmar S.C. lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych Elmar S.C. lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawy części do wyłączników górniczych – styczniki, przekaźniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych – styczniki, przekaźniki Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawy części do wyłączników górniczych Energoaparatura S.A lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części do wyłączników górniczych Energoaparatura S.A lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie nr 6