See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych
Beschreibung: Dostawa leków w podziale na 39 zadań (pakietów). Niniejsze ogłoszenie dotyczy Zadań nr 16-30. UWAGA DO WSZYSTKICH CZĘŚCI (1-39): W przypadku występowania na rynku opakowań posiadających inną ilość sztuk (tabl. ,kaps., amp. itp. )prosimy o zaokrąglenie do pełnych opakowań w górę Nie wyrażamy zgody na zamianę podanych postaci leku ( fiolek na ampułki ; tabletek na kapsułki; form rozpuszczalnych na nierozpuszczalne itp. ) Wyjątek stanowi nieobecność lub niedostępność podanej postaci na rynku. Dla produktów obecnie niedostępnych prosimy o podanie ostatniej ceny zakupu i adnotację o przewidywanym czasie powrotu do obrotu
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Kończący się okres obowiązywania umów na leki
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa leków różnych - Część 16
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1 Iopromidum roztwór do wstrzykiwań 768,86 mg/ml 10 flakonów 50 ml 10 2 Iopromidum roztwór do wstrzykiwań 768,86 mg/ml 10 flakonów 100 ml 20
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa leków różnych - Część 17
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1 Immunoglobulinum humanum tetanicum* roztwór do wstrzykiwań 250 j.m./ml 1 amp.-strzyk. 1 ml 200 * Wymagana karta charakterystyki i wpis do rejestru leków
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa leków różnych - Część 18
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Omeprazolum kapsulki 20 mg 56 szt. 400 2. Omeprazolum kapsulki 40 mg 28 szt. 100 3. Omeprazolum proszek do sporządzania roztworu do infuzji 40 mg 10 fiol. 100
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa leków różnych - Część 19
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1 Paracetamolum roztwór do infuzji 10 mg/ml 1 buteka a 50ml. 1200 2 Paracetamolum roztwór do infuzji 10 mg/ml 1 butelka a 100 ml. 6300
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa leków różnych - Część 20
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Acetylcysteinum roztwór do infuzji 100 mg/ ml 5 amp 3 ml 300 2. Acetylcysteinum tabletki musujące 600 mg 10 tabl. 33 3. Acetylcysteinum tabletki musujące 200 mg 20 tabl. 10 4. Amlodipinum 5 mg tabletki 30 tabl, 70 5. Amlodipinum 10 mg tabletki "30 tabl." 50 6. Aluminii acetotartras żel 10 mg/g "1 tuba 75 g" 90 7. Bromazepamum tabletki 3 mg 30 tabl. 3 8. Bromazepamum tabletki 6 mg 30 tabl. 3 9. Diclofenacum natricum tabletki dojelitowe 50 mg "50 tabl." 15 10. Diclofenacum natricum tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu 75 mg "20 tabl. " 20 11. Diclofenacum natricum żel 10 mg/g 1 tuba 100 g 80 12. Ferric Hydroxide saccharated inj.i.v 0,1 g żelaza / 5 ml 5 amp. 40 13. Ketoprofenum kapsułki twarde 50 mg "20 kaps." 150 14. Ketoprofenum roztwór do wstrzykiwań i.m ; i.v 50 mg/ml "10 amp. 2 ml " 450 15. Ketoprofenum żel 25 mg/g (2,5%) "1 tuba 100 g " 80 16. Ketoprofenum tabletki powlekane 100 mg 30 tabl. 200 17. Paroxetinum tabletki powlekane 20 mg "30 tabl. w blistrach " 90 18. Paroxetinum tabletki powlekane 40 mg "30 tabl. w blistrach" 5 19. Pantoprazolum proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 40 mg 10 500 20. Pantoprazolum tabletki dojelitowe 20 mg 56 tabl 200 21. Pantoprazolum tabletki dojelitowe 40 mg 56 tabl 200 22. Pregabaline kapsułki 75 mg 56 kaps 100 23. Pregabaline kapsułki 150 mg 56 kaps 60 24. Terazosinum tabletki 2 mg 30 tabl. 3 25. Terazosinum tabletki 5 mg 30 tabl. 3 26. Epoetin alfa Amp-strz 2000 j.m 6 amp 10 27. Epoetin alfa Amp-strz 4000 j. M 6 amp 15 28. Methotrexat fiolka 10 mg / ml 1 fiolka 5 ml 10 29. Atorvastatinum tabletki powlekane 10 mg 30 tabl. 30 30. Atorvastatinum tabletki powlekane 20 mg "30 tabl." 100 31. Atorvastatinum tabletki powlekane 40 mg 30 tabl. 55 32. Bisoprololi fumaras tabletki powlekane 1,25 mg 30 tabl. 15 33. Bisoprololi fumaras tabletki powlekane 2,5 mg 30 tabl 90 34. Bisoprololi fumaras tabletki powlekane 3,75 mg 30 tabl 10 35. Bisoprololi fumaras tabletki powlekane 10 mg 30 tabl. 40 36. Bisoprololi fumaras tabletki powlekane 5 mg 30 tabl. 120 37. Doxorubicin Inj 0,1 g / 50 ml 1 fiol. 50 ml 4 38. Telmisartanum 40 mg tabletki "28 tabl." 12 39. Telmisartanum 80 mg tabletki 28 tabl. 20 40. Rivaroxaban 2,5 mg tabletki 56 tabl 10 41. Rivaroxaban 10 mg tabletki 10 tabl. 30 42. Rivaroxaban 15 mg tabletki 100 tabl 10 43. Rivaroxaban 20 mg tabletki 100 tabl 5 UWAGA: Pozycje 13,14,15,16, od jednego producenta
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa leków różnych - Część 21
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Aripiprazolum tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 15 mg 28 tabl. 60 2. Aripiprazolum tabletki 5 mg 28 tabl. 20 3. Acenocoumarolum tabletki 4 mg 60 tabl. 3 4. Acetazolamidum tabletki 250 mg 30 tabl. 6 5. Aciclovirum tabletki 200 mg 30 tabl. 15 6. Aciclovirum tabletki 400 mg 30 tabl. 5 7. Aciclovirum tabletki 800 mg 30 tabl. 15 8. Acidum acetylosalicylicum tabletki dojelitowe 150 mg 60 tabl. 30 9. Acidum acetylosalicylicum tabletki dojelitowe 75 mg 60 tabl. 100 10. Acidum acetylosalicylicum tabletki rozpuszczalne 300 mg 20 tabl. 50 11. Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum tabletki musujące 500 mg + 200 mg 10 tabl. 5 12. Acidum ascorbicum roztwór do wstrzykiwań 500 mg / 5 ml 5 amp 5 ml 70 13. Acidum ascorbicum + Rutosidum + Salicylamidum tabletki drażowane 100 mg + 5 mg + 300 mg 20 tabl. 50 14. Adrenalinum roztwór do wstrzykiwań 1 mg/ml 10 amp. 1 ml 120 15. Amikacinum krople do oczu, roztwór 3 mg/ml 1 poj. 5 ml 5 16. Amiloridum + hydrochlorothazidum tabletki 5 mg + 50 mg 50 tabl. 10 17. Amiloridum + hydrochlorothazidum tabletki 2,5 mg + 25 mg 50 tabl. 10 18. Amiodaronum tabletki powlekane 200 mg 60 tabl. 10 19. Antazolini mesilas roztwór do wstrzykiwań 50 mg/ml 10 amp. 2 ml 20 20. Atropinum sulfuricum roztwór do wstrzykiwań 1 mg/ 1 ml 10 amp 1 ml 100 21. Atropinum sulfuricum roztwór do wstrzykiwań 0,5 mg / 1 ml 10 amp 1 ml 10 22. Atropinum sulfuricum krople do oczu 1 % 1 butelka 5 ml 2 23. Baclofenum tabletki 10 mg 50 tabl. 3 24. Baclofenum tabletki 25 mg 50 tabl. 30 25. Barii sulfas zawiesina doustna i doodbytnicza 1 g/ml 1 butelka 200 ml 10 26. Betahistini dihydrochloridum tabletki 24 mg 60 tabl 20 27. Betahistini dihydrochloridum tabletki 8 mg "100 tabl. " 3 28. Betahistini dihydrochloridum tabletki 16 mg 60 tabl 5 29. Bupivacaini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 5 mg/ml 5 amp. 4 ml 10 30. Bupivacainum roztwór do wstrzykiwań 5 mg/ml 10 amp 10 ml 3 31. Calcii chloridum roztwór do wstrzykiwań 100 mg/ml 10 amp. 10 ml 150 32. Calcium gluconate + Calcium levulinate 100mg/ml inj "5 amp. 10 ml " 30 33. Carvedilolum tabletki powlekane 6,25 mg 30 tabl. 40 34. Carvedilolum tabletki powlekane 12,5 mg 30 tabl. 30 35. Carvedilolum tabletki powlekane 25 mg 30 tabl. 15 36. Cetirizini dihydrochloridum tabletki powlekane 10 mg 20 tabl. 35 37. Cetirizini dihydrochloridum krople doustne, roztwór 10 mg/ml 20 ml 2 38. Cetirizini dihydrochloridum roztwór do stosowania doustnego 1 mg/ml 1 butelka 100 ml 3 39. Chlorpromazini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 5 mg/ml 5 amp. 5 ml 10 40. Chlorpromazini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 25 mg/ml 10 amp. 2 ml 10 41. Cyanocobalaminum roztwór do wstrzykiwań 500 mcg/ml 5 amp. 2 ml 30 42. Dexketoprofen 25 mg tabl.powlekane 30 tabl 24 43. Diclofenacum natricum kapsułki o przrdłużonym działaniu 100 mg 20 kaps. 10 44. Diclofenacum natricum krople do oczu, roztwór 1 mg/ml 1 butelka 5 ml 3 45. Digoxinum roztwór do wstrzykiwań 0,25 mg/ml 5 amp. 2 ml 15 46. Dopamini hydrochloridum roztwór do infuzji 40 mg/ml 10 amp. 5 ml 100 47. Dorzolamidum, Timololum 5 mg/ml krople do oczu, roztwór 1 fl. 5 ml 5 48. Enalaprili maleas tabletki 5 mg 60 tabl. 5 49. Enalaprili maleas tabletki 10 mg "60 tabl." 5 50. Escitalopramum tabletki ulegajace rozpadowi w jamie ustnej 10 mg 28 tabl. 150 51. Escitalopramum tabletki ulegajace rozpadowi w jamie ustnej 20 mg 28 tabl. 50 52. Escitalopramum tabletki ulegajace rozpadowi w jamie ustnej 5 mg 28 tabl 20 53. Enalaprili maleas tabletki 20 mg 60 tabl. 2 54. Ephedrini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 25 mg/ml 10 amp. 1 ml 90 55. Etamsylatum tabletki 250 mg 30 tabl. 20 56. Etamsylatum roztwór do wstrzykiwań 125 mg/ml "5 amp. 2 ml " 90 57. Etamsylatum roztwór do wstrzykiwań 125 mg/ml "50 amp. 2 ml" 50 58. Fexofenadini hydrochloridum tabletki powlekane 180 mg 20 tabl. 10 59. Fluconazolum tabletki 200 mg 7 tabl 10 60. Fludrocortisoni acetas + Gramicidinum + Neomycinum krople do oczu i uszu, zawiesina (2 500 j.m. + 25 j.m. + 1 mg)/ml 1 butelka 5 ml 25 61. Flunarizinum Tabl 5 mg 30 tabl 3 62. Fluticasonum / salmoterol aerosol 500 mcg + 50 mcg 60 dawek 10 63. Furosemidum tabletki 40 mg 30 tabl. 60 64. Haloperidoli decanoas roztwór do wstrzykiwań 50 mg/ml 5 amp. 1 ml 50 65. Haloperidolum krople doustne, roztwór 2 mg/ml "1 butelka 10 ml" 10 66. Haloperidolum tabletki 1 mg 40 tabl. 80 67. Haloperidolum tabletki 5 mg 30 tabl 140 68. Heparinum natricum roztwór do wstrzykiwań 5000 j.m./ml 10 fiol. 5 ml 20 69. Hydrochlorothiazidum tabletki 25 mg 30 tabl. 12 70. Hydrochlorothiazidum tabletki 12,5 mg 30 tabl. 10 71. Ibuprofenum czopki 60 mg 5 czopków 10 72. Ibuprofenum czopki 125 mg 5 czopków 10 73. Latanoprost krople do oczu, roztwór 0,05 mg / ml 1 butelka 2,5 ml 5 74. Latanoprost + Timolol krople do oczu, roztwór 1 butelka 2,5 ml 3 75. Lidocaini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 10 mg/ml 5 fiol. 20 ml 70 76. Lidocaini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 10 mg/ml 10 amp. 2 ml 60 77. Lidocaini hydrochloridum 20 mg/g 20 mg/ml 10 amp. 2 ml 60 78. Lidocaini hydrochloridum 20 mg/g 20 mg/ml 5 fiol. 20 ml 100 79. Loperamidi hydrochloridum tabletki 2 mg 30 tabl. 150 80. Lorazepamum tabletki podzielne 2,5 mg 25 tabl. 40 81. Lorazepamum tabletki podzielne 1 mg 25 tabl. 120 82. Magnesii sulfas roztwór do wstrzykiwań 200 mg/ml 10 amp. 10 ml 200 83. Metamizolum natricum roztwór do wstrzykiwań 500 mg/ml " 5 amp. 5 ml" 500 84. Metamizolum natricum roztwór do wstrzykiwań 500 mg/ml 5 amp 2 ml 600 85. Metamizolum natricum tabletki 500 mg 12 tabl. 500 86. Metamizolum natricum krople 0,5g/ml 20 ml 10 87. Metoclopramidi hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 5 mg/ml 5 amp. 2 ml 200 Pozostała zawartość Pakietu (Części) 21 w SWZ na przedmiotowe zadanie.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa leków różnych - Część 22
Beschreibung: Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok roztwór do wstrzykiwań 3 mg/ml 6 fiol. 2 ml 10 roztwór do wstrzykiwań 50 mg/ml 6 amp. 3 ml 100 tabletki 200 mg 30 tabl. 10 tabletki 400 mg 30 tabl. 10 tabletki 75 mg 28 tabl. 20 kapsułki 5 mg 30 kaps. 5 kapsułki 10 mg 30 kaps. 5 tabletki 1 mg 30 tabl. 10 tabletki 2 mg 30 tabl. 10 tabletki 3 mg 30 tabl. 10 tabletki 4 mg 30 tabl. 10 inj 100 j.m/ ml 5 amp-strz 3 ml 10 R-r do wstrzykiwań 100j/ml 5 wstrzykiwaczy 3ml Solostar 20 R-r do wstrzykiwań 100j/ml 5 wstrzykiwaczy 3ml Solostar 15 R-r do wstrzykiwań 100j/ml 5 wstrzykiwaczy 3ml Solostar 15 R-r do wstrzykiwań 100j/ml 5 wstrzykiwaczy 3ml Solostar 5 R-r do wstrzykiwań 100 j.m/ ml 10 wstrzykiwaczy 3ml Solostar 15 R-r do wstrzykiwań 1 ml roztworu zawiera 300 jednostek insuliny glargine (co odpowiada 10,91 mg), a 1 wstrzykiwacz zawiera 1,5 ml roztworu do wstrzykiwań, czyli 450 jednostek 10 wstrzykiwaczy 3ml Solostar 10 tabletki powlekane 10 mg 60 tabl. 4 tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu 100 mg 30 tabl. 5 tabletki powlekane 20 mg 60 tabl. 5 tabletki powlekane 40 mg 30 tabl. 4 tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu 60 mg 30 tabl. 5 proszek doustny lub do sporządzania zawiesiny doodbytniczej 1,42 g Na+/15 g 1 op. 454 g 5 syrop 288,2 mg/5 ml 1 butelka 150 ml 10 tabletki 300 mg 30 tabl. 120 tabletki 500 mg 30 tabl. 200 saszetki 250 mg 30 saszetek 40 saszetki 500 mg 30 saszetek 50 tabletki 10 mg 28 tabl. 40 tabletki 2,5 mg 28 tabl. 30 tabletki 5 mg 28 tabl. 50 tabletki 100 mg 20 tabl. 60
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa leków różnych - Część 23
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Aqua pro iniectione rozpuszczalnik do sporządzania leków parenteralnych " 50 amp. 10 ml " 40 2. Furosemidum roztwór do wstrzykiwań 20 mg/ 2 ml 5 amp 2 ml 50 3. Furosemidum roztwór do wstrzykiwań 20 mg/ 2 ml 50 amp 2 ml 200 4. Kalii chloridum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 150 mg K+/ml 20 amp. 10 ml 150 5. Kalii chloridum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 150 mg K+/ml 20 amp. 20 ml 150 6. Natrii chloridum rozpuszczalnik do sporządzania leków parenteralnych 0,9 g/ml "50 amp. 10 ml" 250
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa leków różnych - Część 24
Beschreibung: lp. przedmiot zamówienia dawka zawartość opakowania postać ilość opakowań na rok 1. Fluconazolum 2 mg/ml 10 butelek a 100 ml roztwór do infuzji 200 2. Fluconazolum 4 mg/ml 10 butelek a 200 ml roztwór do infuzji 20
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa leków różnych - Część 25
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1 Anti Rh0(D)- immunoglobulin R-r do wstrzykiwań 50 mcg / 1 ml 1 amp 30 2 Anti Rh0(D)- immunoglobulin R-r do wstrzykiwań 150 mcg / 1 ml 1 amp 40
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa leków różnych - Część 26
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1 immunoglobulin humanum IgG min 95% Fiolki o stężeniu 5% lub 10% 1g 1 fiol 50
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa leków różnych - Część 27
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1 Anti Rh0(D)- immunoglobulin R-r do wstrzykiwań 300 mcg / 2 ml 1 amp – strz 70
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa leków różnych - Część 28
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Ibuprofen inj. 0,4g/100 ml 20 butelek 20 2. Ibuprofen inj. 0,2g/50ml 20 butelek 10
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa leków różnych - Część 29
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1 Dexmedetomidine inj. 0,4mg/4 ml 4 fiolki 50 2 Dexmedetomidine inj. 0,2mg/2ml 25 amp 15
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa leków różnych - Część 30
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok 1. Enoxaparin sodium amop-strz 20 mg/0,2 ml 10 80 2. Enoxaparin sodium amop-strz 40 mg/0,4 ml 10 1500 3. Enoxaparin sodium amop-strz 60 mg/0,6 ml 10 160 4. Enoxaparin sodium amop-strz 80 mg/0,8 ml 10 60 5. Enoxaparin sodium amop-strz 100 mg/ 1 ml 10 10 6. Enoxaparin sodium amop-strz 120 mg/0,8 ml 10 3 7. Enoxaparin sodium amop-strz 150 mg / 1 ml 10 3 8. Enoxaparin sodium fiol 300 mg / 3 ml 1 fiolka 200
Interne Kennung: Część 30