191310-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen – Dostawa i instalacja stacji odzysku i skraplania helu dla MNL Maria Neutron Laboratory w siedzibie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i instalacja stacji odzysku i skraplania helu dla MNL Maria Neutron Laboratory w siedzibie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
BeschreibungPrzedmiot Umowy obejmuje: 1) dostawę, montaż i uruchomienie kontenerowej instalacji układu odzysku i schładzania helu wraz z magazynem helu sprężonego; 2) przedłożenie Zamawiającemu harmonogramu realizacji zadania, który jest załącznikiem nr 3 do Umowy; oraz harmonogramów tygodniowych w czasie prowadzenia prac na terenie NCBJ zgodnie z pkt. 2.4.5 i pkt. 2.7 OPZ 3) opracowanie wstępnego projektu technicznego; 4) opracowanie projektu wykonawczego i dokumentacji powykonawczej; 5) szkolenie użytkowników dla min. 10 osób w terminie wskazanym przez Zamawiającego; 6) gwarancja i serwis przez okres 60 miesięcy od daty protokolarnego odbioru.
Vorherige Bekanntmachung742481-2024
Interne KennungEZP.270.54.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511200 Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot Umowy obejmuje: 1) dostawę, montaż i uruchomienie kontenerowej instalacji układu odzysku i schładzania helu wraz z magazynem helu sprężonego; 2) przedłożenie Zamawiającemu harmonogramu realizacji zadania, który jest załącznikiem nr 3 do Umowy; oraz harmonogramów tygodniowych w czasie prowadzenia prac na terenie NCBJ zgodnie z pkt. 2.4.5 i pkt. 2.7 TOMu III SWZ; 3) opracowanie wstępnego projektu technicznego; 4) opracowanie projektu wykonawczego i dokumentacji powykonawczej; 5) szkolenie użytkowników dla min. 10 osób w terminie wskazanym przez Zamawiającego; 6) gwarancja i serwis przez okres 60 miesięcy od daty protokolarnego odbioru.