2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Een schoonmaakdienstverlening voor het museumgebouw, inclusief kantoren en het depot Het museumgebouw, inclusief kantoren, omvat 15.000 m2 en het depot 1.689 m2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities drie keer te verlengen met twee jaar.
191312-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaakdienstverlening
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakdienstverlening
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Schoonmaakdienstverlening
Internal identifier: 1
Options: