See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop nieuwe- en recyclagematerialen voor dienst Uitvoering – dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Beschreibung: Aankoop nieuwe- en recyclagematerialen voor dienst Uitvoering – dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Interne Kennung: PPP06G-2280/5069/AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113900 Material für die Instandhaltung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren steenslag (volgens behoefte)
Beschreibung: Leveren steenslag (volgens behoefte)
Interne Kennung: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_1
Los: LOT-0002
Titel: Afname en afvoeren recyclage materialen (volgens behoefte)
Beschreibung: Afname en afvoeren recyclage materialen (volgens behoefte)
Interne Kennung: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_2
Los: LOT-0003
Titel: Afname beton en stabilisé (volgens behoefte)
Beschreibung: Afname beton en stabilisé (volgens behoefte)
Interne Kennung: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_3
Los: LOT-0004
Titel: Leveren borduurs, klinkers, ... (volgens behoefte)
Beschreibung: Leveren borduurs, klinkers, ... (volgens behoefte)
Interne Kennung: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_4
Los: LOT-0005
Titel: Aankoop materiaal voor rioleringswerken
Beschreibung: Aankoop materiaal voor rioleringswerken
Interne Kennung: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_5
Los: LOT-0006
Titel: Aankoop betonnetten
Beschreibung: Aankoop betonnetten
Interne Kennung: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_6