2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie urządzeń dźwigowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych zapewniających utrzymanie w pełnej sprawności technicznej i elektrycznej urządzeń dźwigowych Gminy Miasta Gdańska.
Interne Kennung: 9/B/NE/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001