See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup oprogramowania i licencji oraz sprzętu na potrzeby digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z posiadanym przez Zamawiającego szpitalnym systemem HIS AMMS (prod. Asseco Poland S.A.) dla SPWSZ w Szczecinie”
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje zakup oprogramowania i licencji oraz sprzętu na potrzeby digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z posiadanym przez Zamawiającego szpitalnym systemem HIS AMMS (prod. Asseco Poland S.A.) dla SPWSZ w Szczecinie opisane w załączniku nr 1 do Zaproszenia do Negocjacji. 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy personelu wykonującego wszystkie czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r., poz. 1465). 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. 4. Zamawiający przewiduje możliwość współfinansowania realizacji Przedmiotu Umowy przez Unię Europejską ze środków pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy w ramach projektu pn. Wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 PZP, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: EP/220/12/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001