See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa
Beschreibung: Dostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Poprawa Cyberbezpieczeństwa w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu oraz 5 Jednostek Administracji Zespolonej”, finansowanego z programu Cyberbezpieczny Rząd”, Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Dostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7