2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Communicatiediensten
Beschreibung: De aanbestedende dienst beoogt met één (1) inschrijver een raamovereenkomst te sluiten ten behoeve van communicatiediensten. De verwachte omvang van de raamovereenkomst bedraagt circa €137.500 per jaar (inclusief btw). De totale geraamde waarde van de overeenkomst komt daarmee uit op €550.000 (inclusief btw).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Communicatiediensten
Beschreibung: De aanbestedende dienst beoogt met één (1) inschrijver een raamovereenkomst te sluiten ten behoeve van communicatiediensten. De verwachte omvang van de raamovereenkomst is circa €137.500 excl. btw per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.