191738-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud - Het Assink Lyceum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoonmaakonderhoud - Het Assink Lyceum
BeschreibungTot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glas- en gevelbewassing. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungKorte beschrijving Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glas- en gevelbewassing. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden