2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup mediálního prostoru v rámci významné kulturní akce – hudební festival – klasická hudba.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je nákup mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významné kulturní akce – hudební festival – klasická hudba s mezinárodní účastí a mezinárodním zásahem. Minimální požadovaná návštěvnost akce vycházející z předchozích ročníků doložená prodejem vstupenek či jiným relevantním způsobem v roce 2025 bude více jak 20 000. Cílem je dosáhnout optimálního mezinárodního mediálního zásahu na různých trzích, s ohledem na komunikaci jednotlivých produktů cestovního ruchu, zejména pak aktivního turismu.
Interne Kennung: VZ/2025/400/7
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dílčí VZ na zajištění nákupu mediálního prostoru a marketingového plnění v rámci významné kulturní akce v rámci již zavedeného DNS.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001