See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa stacji 110/15kV Połaniec 2, linii zasilających 110kV oraz nawiązań do sieci 15kV
Beschreibung: 1. Prace będą prowadzone na podstawie dokumentacji projektowej posiadanej przez Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz dokumentacja projektowa. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości/części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 453842-2024
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/02063/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232220 Bau von Unterwerken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Prace będą prowadzone na podstawie dokumentacji projektowej posiadanej przez Zamawiającego
Interne Kennung: Budowa stacji 110/15kV Połaniec 2, linii zasilających 110kV oraz nawiązań do sieci 15kV
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie