191836-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Rámcové dohody o poskytování právních služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcové dohody o poskytování právních služeb
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod pro části A, B, C a D veřejné zakázky s více dodavateli pro účely poskytování právních služeb zadavateli, které jsou blíže vymezeny v zadávací dokumentaci. Část E veřejné zakázky je předmětem zadávacího řízení vedeného odděleně od tohoto zadávacího řízení pro části A, B, C a D.
Interne KennungRámcové dohody o poskytování právních služeb: části A, B, C a D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung, 79112000 Vertretung vor Gericht
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcové dohody o poskytování právních služeb: část A
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část A bude poskytování právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.5.2 až 3.5.4 zadávací dokumentace, je-li použitelným pouze právní řád ČR.
Interne KennungRámcové dohody o poskytování právních služeb: část A
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje možnost prodloužit dobu trvání rámcové dohody až o 1 rok (12 měsíců), a to nejvýše dvakrát.
LosLOT-0002
TitelRámcové dohody o poskytování právních služeb: část B
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část B je poskytování právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.5.1, 3.5.3 a 3.5.4 této zadávací dokumentace, a to právních služeb ve vztahu k pojišťovacím a / nebo zajišťovacím službám (zejména právním vztahům s určitými osobami), jakož i s nimi souvisejícím službám, které zadavatel poskytuje nebo jsou mu poskytovány při jeho činnosti na základě jeho zvláštního poslání stanoveného ZPFVSP, je-li použitelným právní řád jiný než právní řád ČR, nebo právní řád jiný než právní řád ČR současně s právní řád ČR.
Interne KennungRámcové dohody o poskytování právních služeb: část B
LosLOT-0003
TitelRámcové dohody o poskytování právních služeb: část C
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část C je poskytování právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.5.1, 3.5.2 a 3.5.4 zadávací dokumentace, a to právních služeb ve vztahu k(e) • pojišťovacím a / nebo zajišťovacím službám (zejména právním vztahům s určitými osobami), jakož i s nimi souvisejícím službám, které zadavatel poskytuje nebo jsou mu poskytovány při jeho činnosti na základě jeho zvláštního poslání stanoveného ZPFVSP, • vzorové pojišťovací a / nebo zajišťovací smluvní a / nebo související dokumentaci týkající se služeb, které zadavatel poskytuje nebo jsou mu poskytovány při jeho činnosti na základě jeho zvláštního poslání stanoveného ZPFVSP, včetně vzorové smluvní a / nebo související dokumentace upravující poskytování záruk za splacení úvěrů, a / nebo • pojišťovacímu právu a regulaci v oblasti pojišťovnictví, jakož i smluvní a související dokumentaci upravující distribuci pojištění a zajištění, je-li použitelným pouze právní řád ČR.
Interne KennungRámcové dohody o poskytování právních služeb: část C
LosLOT-0004
TitelRámcové dohody o poskytování právních služeb: část D
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část D je poskytování právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.5.1 až 3.5.3 zadávací dokumentace, a to právních služeb v oblasti práva obchodních korporací, včetně postavení a činnosti zadavatele podle ZPFVSP, řízení a správy obchodních korporací, postavení, působností, pravomocí a odpovědnosti orgánů obchodních korporací zřizovaných na základě zákona, stanov nebo vnitřních předpisů ve vztahu k plnění povinností péče řádného hospodáře, je-li použitelným pouze právní řád ČR.
Interne KennungRámcové dohody o poskytování právních služeb: část D