See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor werken - Dienstenzones Ranst
Beschreibung: De concessie voor werken omvat een vernieuwing/renovatie van de dienstenzones te Ranst.
Interne Kennung: PCO/EXPDZ/2023/3
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223710 Bau von Autobahnraststätten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223720 Bau von Tankstellen, 31681500 Aufladegeräte, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PCO/EXPDZ/2023/3 - 1
Beschreibung: De concessie voor werken omvat een vernieuwing/renovatie van: - de dienstenzone Ranst richting Luik met: minimaal 56 parkeerplaatsen voor vrachtwagens; minimaal 125 parkeerplaatsen voor personenwagens; minimaal langsparkeerstrook voor 5 voor bussen; minimaal 9 parkeerplaatsen voor mobilhomes of caravans. - de dienstenzone Ranst richting Antwerpen met: minimaal 60 parkeerplaatsen voor vrachtwagens; minimaal 125 parkeerplaatsen voor personenwagens; minimaal langsparkeerstrook voor 5 voor bussen; minimaal 11 parkeerplaatsen voor mobilhomes of caravans. Voor beide dienstenzones rekening houdend met de verplichting tot aanleveren van volgende basisdiensten: Het aanbieden van een rustplaats met rustbanken, picknickmogelijkheden en ontspanningsmogelijkheden (speelruimte) voor kinderen; Het tanken, bestaande uit de gewone voorzieningen zoals bij ieder tankstation en de aanbieding van alle courante brandstoftypes voor motorvoertuigen: 2 soorten loodvrije brandstof (95% en 98% octaangehalte), diesel en LPG (LPG dient enkel aangeboden te worden indien er een inplanting mogelijk is die vergund kan worden). Daarnaast dient er ook CNG aangeboden te worden op beide parkings en LNG enkel op de parking richting Luik; LNG op de parking richting Antwerpen en waterstof op beide parkings zijn ook toegelaten maar niet verplicht; Minimaal 4 ultrasnellaadpunten (40 CPE) voor het laden van elektrische personenvoertuigen; Minimaal 2 ultrasnellaadpunten voor het laden van elektrische vrachtwagens; Sanitaire voorzieningen bestaande uit toiletten, ruimte voor babyverzorging, drinkbaar water en douches; Het aanbieden van een ruim aanbod aan drank, snacks, lectuur, snoep en rookwaren; Een mogelijkheid om verbinding te maken met het internet (WIFI), het aanbieden van een noodtelefoon en een mogelijkheid om te printen; Een ruim aanbod van ontbijt en andere maaltijden; Het beheer inzake groen- en winteronderhoud en afvalverwijdering van het volledige concessiedomein.
Interne Kennung: 1