191864-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – Navázání spolupráce školy a společnosti TSS, spol. s r.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Navázání spolupráce školy a společnosti TSS, spol. s r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou služby a dodávky v souvislosti s realizací projektu „Navázání spolupráce školy a společnosti TSS, spol. s r.o.“. Část 1 – 3 osé obráběcí centrum Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého 3 osého obráběcího centra, které bude sloužit pro potřeby slovenských praxí. Podrobně je to popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace „Příloha č. 4a Specifikace předmětu plnění (stroj)“. Část 2 – CAD/CAM Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého CAD/CAM software, na kterém budou školeni příchozí studenti. Podrobně je to popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace „Příloha č. 4b Specifikace předmětu plnění (SW)“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48323000 Softwarepaket für die rechnergestützte Fertigung (CAM), 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – 3 osé obráběcí centrum
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého 3 osého obráběcího centra, které bude sloužit pro potřeby slovenských praxí. Podrobně je to popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace „Příloha č. 4a Specifikace předmětu plnění (stroj)“.
Interne Kennung: Část 1 – 3 osé obráběcí centrum
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – CAD/CAM
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého CAD/CAM software, na kterém budou školeni příchozí studenti. Podrobně je to popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace „Příloha č. 4b Specifikace předmětu plnění (SW)“.
Interne Kennung: Část 2 – CAD/CAM
Haupteinstufung (cpv): 48323000 Softwarepaket für die rechnergestützte Fertigung (CAM)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD)