191873-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Zamościu, Nadzoru Wodnego Krasnystaw, Nadzoru Wodnego Lubartów, Nadzoru Wodnego Łęczna, Nadzoru Wodnego Parczew, Nadzoru Wodnego Radzyń Podlaski, Nadzoru Wodnego Ryki - 10 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Zamościu, Nadzoru Wodnego Krasnystaw, Nadzoru Wodnego Lubartów, Nadzoru Wodnego Łęczna, Nadzoru Wodnego Parczew, Nadzoru Wodnego Radzyń Podlaski, Nadzoru Wodnego Ryki - 10 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót utrzymaniowych na zadaniu pn.: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Zamościu, NW Krasnystaw, NW Lubartów, NW Łęczna, NW Parczew, NW Radzyń Podlaski, NW Ryki - 10 części.". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac związanych z realizacją poszczególnych części zamówienia przedstawiony został w Przedmiarach robót (Załączniki nr 8.1 - 8.10) oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót w zakresie wykonania robót utrzymaniowych (Załącznik nr 9), stanowiących załączniki do SWZ.
Interne KennungL.ROZ.2710.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
LosLOT-0001
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Żółkiewka w km 0+000-1+355, 1+600-3+435, 3+485-3+520, 3+570-7+470, 9+450-11+480, 11+700-13+406, 13+900-14+800, 14+850-15+460, 15+560-16+470, 17+875-28+450, 28+510-30+240, 32+967-33+510
Beschreibung• ręczne i mechaniczne wykoszenie porostów za skarp i z dna cieku wraz z wygrabianiem; • mechaniczne hakowanie roślinności korzeniącej się w dnie cieku z zastosowaniem koparki z osprzętem do hakowania mechanicznego oraz hakowanie ręczne; • lokalna wycinka krzaków wraz ze zrąbkowaniem pozyskanego z wycinka materiału; • wykonanie prac porządkowych - usunięcie z koryta rzeki kłód drzew, gałęzi, konarów i roślinności; • lokalna wycinka krzaków wraz ze zrąbkowaniem materiału pozyskanego z wycinki.
Interne KennungCzęść 1.
LosLOT-0002
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Minina w km 0+000-7+780, 9+590-25+200, 27+840-31+470, 38+220-44+620.
Interne KennungCzęść 2.
LosLOT-0003
TitelKonserwacja rz. Świnka w km 25+680-42+00, L=16,32 km, gm. Cyców, pow. łęczyński i gm. Wierzbica
Interne KennungCzęść 3.
LosLOT-0004
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Kłodzianka w km 0+000-11+750
Interne KennungCzęść 4.
LosLOT-0005
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Konotopa w km 0+000-13+580, 14+275-19+800
Interne KennungCzęść 5.
LosLOT-0006
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Rów Główny w km 0+000-13+610
Interne KennungCzęść 6.
LosLOT-0007
TitelUtrzymanie rzeki Białki w km 0+000-34+480.
Interne KennungCzęść 7.
LosLOT-0008
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Irenka w km 0+160-0+830, 1+660-3+470, 3+515-8+195, 8+210-8+665, 9+160-12+008, tj. 10,543 km i rzeki Kanał Z w km 0+000-2+740, tj. 2,740 km, tj. 13,283 km
Interne KennungCzęść 8.
LosLOT-0009
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Rabik I w km 0+000-18+040, tj. 18,040 km
Interne KennungCzęść 9.
LosLOT-0010
TitelRoboty utrzymaniowe koryta rzeki Bylina w km 0+490-2+300, 3+150-13+350, tj. 12,010 km
Interne KennungCzęść 10.