2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie walstroom zeevaart Beatrixhaven Eemshaven
Beschreibung: Als onderdeel van het proces om tot een kwalitatief goed ontwerp en contractdossier en vervolgens goede aanbesteding te komen, zowel qua procedure als inhoud, wordt deze marktconsultatie gehouden. Groningen Seaports beoogt met deze marktconsultatie de volgende specifieke onderdelen te toetsen, dit vanuit het principe van een ‘beheersbaar project en proces’ voor zowel Groningen Seaports als de aannemer. Dit omvat hoofdzakelijk: - De mate van volledigheid en duidelijkheid van het huidige SO; - De mate waarin marktpartijen beschikken over integrale ontwerp- en uitvoeringscapaciteiten voor deze opgave; - Verifiëren of de beoogde planning realistisch en haalbaar is. Groningen Seaports hanteert de volgende projectdoelstellingen voor het project: 1. Realiseren van een veilige, volledig functionele, bedrijfszekere en toekomstbestendige openbare walstroomvoorziening voor circa 14 ligplaatsen, geschikt voor verschillende typen en formaten (zee)schepen. 2. Realiseren van het project binnen de beschikbare financiële kaders, vastgestelde planning en afgesproken scope. 3. Minimaliseren van hinder en veiligheidsrisico’s voor havengebruikers en omgeving tijdens realisatie en ingebruikname. Naast de ontwerp- en uitvoeringsscope van de walstroomvoorziening verkent Groningen Seaports de mogelijkheden voor een passende oplossing voor ICT, monitoring en stroomadministratie, inclusief gebruikersidentificatie, meting en verrekening van stroomafname. Groningen Seaports nodigt marktpartijen uit om binnen de opdracht hiervoor – indien passend – een voorstel te doen dat bijdraagt aan een transparante en beheersbare exploitatie van de voorziening.
Interne Kennung: P000213
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315500 Mittelspannungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Als onderdeel van het proces om tot een kwalitatief goed ontwerp en contractdossier en vervolgens goede aanbesteding te komen, zowel qua procedure als inhoud, wordt deze marktconsultatie gehouden. Groningen Seaports beoogt met deze marktconsultatie de volgende specifieke onderdelen te toetsen, dit vanuit het principe van een ‘beheersbaar project en proces’ voor zowel Groningen Seaports als de aannemer. Dit omvat hoofdzakelijk: - De mate van volledigheid en duidelijkheid van het huidige SO; - De mate waarin marktpartijen beschikken over integrale ontwerp- en uitvoeringscapaciteiten voor deze opgave; - Verifiëren of de beoogde planning realistisch en haalbaar is.
Interne Kennung: 1