2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-raamovereenkomst t.b.v. Dagelijks Verzorgend Onderhoud (DVO) Kunstwerken 2025 ev. in de gemeente Almere
Beschreibung: Het werk betreft een zgn. "service" bestek waarbij de werkzaamheden op afroep worden uitgevoerd binnen normale / reguliere werk- cq. arbeidstijden. Binnen de scope van de opdracht valt: - Reiniging van kunstwerken: o staal en hout: dek, leuningwerk, zichtvlakken en hoofddraagconstructie; o beton: leuningwerk, zichtvlakken, hoofddraagconstructie en overige vlakken t.b.v. coating. o Hybride fietsbruggen (staal, hout, beton en kunststof). - Herstelmaatregelen secundaire constructies: o dekplanken; o leuningwerk; o grondkering (niet constructief); o taludbekleding. o Conserveringswerkzaamheden aan betonverhardingen en stalen leuningen. - Bijkomende werkzaamheden: o (gedeeltelijk) Afzetten van kunstwerken; o Toepassen omleidingsroutes; o Plaatsen van (info)borden. 2400000
Interne Kennung: SRU-00-24-207-K01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45262330 Betonreparaturarbeiten, 45262650 Verblendungsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dagelijks verzorgend onderhoud (DVO) Kunstwerken 2025 ev.
Beschreibung: Dagelijks verzorgend onderhoud Kunstwerken 2025 ev. in de gemeente Almere.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 maal 1 jaar verleningsoptie.