See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Fasty
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Fasty przyłączonego do sieci dystrybucyjnej PGE Dystrybucja S.A. na napięciu zasilania 110 kV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001