192079-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Projektová dokumentace – výstavba MŠ, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ, Mirošovice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová dokumentace – výstavba MŠ, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ, Mirošovice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby - projektové činnosti (dále jen „projektová činnost“) vztahujících se k projektu s názvem „Výstavba MŠ Mirošovice, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ Mirošovice, rozšíření školního areálu“ na pozemcích parc. č. 698/16, 932, 698/15, 825, 698/45, 698/25, k.ú. Mirošovice u Říčan [695475] (dále jen „Projekt“ a/nebo „Stavba“) navazující na architektonickou studii s názvem „Výstavba MŠ Mirošovice, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ Mirošovice, rozšíření školního areálu, Objemová ideová studie“ (dále jen „Architektonická studie“) zpracovanou společností ATELIER 6, s.r.o., sídlem Rokycanova 30, 130 00 Praha 3, IČO: 26163535. Projektová činnost je požadována v následujícím rozsahu a fázích: I. Zaměření a zpracování dokumentace skutečného stavu budov a budoucího staveniště • Geodetické zaměření všech stavbou dotčených stávajících budov a přiléhajícího areálu školy (Zaměření objektu laserovým 3D skenerem s možností doměření specifických míst pomocí laserového dálkoměru. Výstupem tohoto měření bude 3D model stávajícího stavu zachovávaných objektů. Bourané objekty postačí zaměřit laserovým dálkoměrem a následně dokumentaci vytvořit ve 2D.) • Stavebně technický průzkum všech stavbou dotčených stávajících budov včetně průzkumu jejich založení • Průzkum výskytu azbestu a jiných nebezpečných látek ve všech stavbou dotčených stávajících budovách • zaměření a diagnostika technického zařízení všech stavbou dotčených budov • zaměření a průzkum stávajících inženýrských sítí v řešeném území – trasy, napojení a kapacity, vč. veškerých přípojek inženýrských sítí ke stavbou dotčeným objektům. II. Zpracování dokumentací pro odstranění stávajících staveb, zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k dokumentacím pro odstranění stavby, podání žádostí o povolení odstranění staveb a získání příslušných rozhodnutí v právní moci: část A: • zpracování dokumentace pro odstranění stavby jídelny k projednání s DOSS a SIS • zpracování dokumentace pro odstranění stavby rodinného domu k projednání s DOSS a SIS část B: • zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a SIS k dokumentaci pro odstranění stavby jídelny a podání elektronické žádosti o povolení odstranění stavby jídelny • zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a SIS k dokumentaci pro odstranění stavby rodinného domu a podání elektronické žádosti o povolení odstranění stavby rodinného domu část C: • zajištění pravomocného povolení odstranění stavby jídelny • zajištění pravomocného povolení odstranění stavby rodinného domu III. Zpracování dokumentací pro povolení staveb, zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k dokumentacím pro povolení stavby, podání žádostí o povolení záměru a získání příslušných rozhodnutí v právní moci; část A: • zpracování dokumentace pro povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ k projednání s DOSS a SIS • zpracování dokumentace pro povolení stavebních úprav stávajících komunikací k projednání s DOSS a SIS část B: • Zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k dokumentaci pro povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ, doplnění dokumentace pro povolení stavby o podmínky DOSS a SIS a podání elektronické žádosti o povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ • Zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k dokumentaci pro povolení stavebních úprav stávajících komunikací, doplnění dokumentace pro povolení stavby o podmínky DOSS a SIS a podání elektronické žádosti o povolení stavebních úprav stávajících komunikací část C: • Zajištění pravomocného povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ • Zajištění pravomocného povolení stavebních úprav stávajících komunikací IV. zpracování dokumentace pro provádění stavby včetně soupisu prací dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a kontrolního rozpočtu Stavby. U celého soupisu prací stavby bude použit odkaz na cenovou soustavu podle § 11 vyhlášky. Zhotovitel stanoví v projektové dokumentaci pro provádění stavby technické podmínky (požadavky na vlastnosti předmětu plnění) v souladu s ustanovením § 89 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V. výkon (autorského) dozoru projektanta dle § 14 písm. h) a § 155 písm. d) zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění (dále jen „stavební zákon“) po dobu výstavby. Výkon dozoru projektanta bude vykonáván průběžně a bude zahrnovat veškeré činnosti vyhrazené dozoru projektanta dle stavebního zákona. Předmět výkonu dozoru projektanta bude zahrnovat alespoň tyto činnosti: • účast na jednáních mezi objednatelem a zhotovitelem stavby; • kontrolu dodržení dokumentace s přihlédnutím k podmínkám určeným stavebním povolením, s poskytováním vysvětlení potřebných pro plynulost výstavby; • účast na kontrolních dnech a kontrolních prohlídkách stavby, a to v předpokládaném rozsahu 1x týdně; • dohled nad odstraněním zjištěných vad a nedodělků apod. Výstupem jsou záznamy o dozoru projektanta, provedené do stavebního deníku a poskytnuté objednateli. Účtovány budou pouze skutečné počty odpracovaných hodin odsouhlasené zadavatelem. Jako podklad pro zpracování díla je zhotoviteli poskytnuta Architektonická studie, která je přílohou této ZD. Dalším podkladem pro zpracování díla jsou výsledky následujících průzkumů, které nechal zadavatel zpracovat v předstihu a které budou zhotoviteli předány nejpozději 2 týdny od podpisu SoD (nebo při podpisu Smlouvy, podle toho, jaké bude mít zhotovitel termíny pro jejich dokončená): • Inženýrsko-geologický a hydrogeologický průzkum vč. nálevových zkoušek • Radonový průzkum • Korozní průzkum (bludné proudy) • Průzkumná rešerše podloží a posouzení vhodnosti lokality pro vrty tepelného čerpadla • Dendrologický průzkum.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung20251201