192218-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Niepołomice w roku 2025 - postępowanie powtórzone
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Niepołomice w roku 2025 - postępowanie powtórzone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Niepołomice w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 18.03.2025 r. - 31.12.2025 r. Identyfikator wewnętrzny SA.270.1.1.2025 Rodzaj procedury: otwarta. Tryb postępowania: przetarg nieograniczony. Art 129. ust 1 pkt (1 w zw. z art 129. ust. 2 oraz art. 132 -139 ustawy z 11 września 2019r., Prawo zamówień publicznych (t. jedn.: Dz. U. z 2024r. poz 1320 z późn. zm.). Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert, krótszy niż termin określony w ust. 1 art. 138, nie krótszy jednak niż 15 dni od daty przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, przekazanego do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Postępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Zamawiający na etapie ogłaszania postępowania o udzielenie zamówienia szczegółowo określi warunki udziału w postępowaniu dotyczące sytuacji finansowej oraz zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie doświadczenia, osób skierowanych do realizacji zamówienia oraz potencjału technicznego Wykonawcy oraz podmiotowe środki dowodowe, jakie na potwierdzenie ich spełnienia zobowiązany będzie złożyć Wykonawca na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126 ust. 1 PZP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zamieścił wstępnie ogłoszenie informacyjne 20.09.2024r celem skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Szkółkarstwo i nasiennictwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach” z późn. zm.) obejmujące prace zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwo Niepołomice w roku 2025.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen