192231-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Müllfahrzeuge – Vozidlo – nosič kontejneru do 18 tun s hydraulickým jeřábem na dálkové ovládání
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVozidlo – nosič kontejneru do 18 tun s hydraulickým jeřábem na dálkové ovládání
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového nákladního vozidla určeného pro manipulaci s kontejnery při nakládání s odpady. Specifikace vozidla je vymezena v příloze č. 1 - Čestné prohlášení o splnění požadovaných technických parametrů, návrhu Kupní smlouvy, která je přílohou č. 2 zadávací dokumentace.
Interne KennungP25V00000026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001