2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging voornemen tot toekennen alleenrecht groenonderhoud - onderhandeling zonder bekendmaking
Beschreibung: Het college van burgemeester en wethouders kondigen aan het voornemen tot het toekennen van een alleenrecht van vijf jaar aan Provalu voor het uitvoeren van groenonderhoud, zwerfvuil ruimen en legen papierbakken voor de periode van 1 januari 2025 t/m 31 december 2029. Provalu vervult een sociaal-maatschappelijke functie, anders dan een reguliere onderneming op de vrije markt. Het SW-bedrijf schept arbeidsplaatsen voor mensen die geen of moeilijk toegang hebben tot de reguliere arbeidsmarkt. Omvang regio Teylingen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het college van burgemeester en wethouders kondigen aan het voornemen tot het toekennen van een alleenrecht van vijf jaar aan Provalu voor het uitvoeren van groenonderhoud, zwerfvuil ruimen en legen papierbakken voor de periode van 1 januari 2025 t/m 31 december 2029. Provalu vervult een sociaal-maatschappelijke functie, anders dan een reguliere onderneming op de vrije markt. Het SW-bedrijf schept arbeidsplaatsen voor mensen die geen of moeilijk toegang hebben tot de reguliere arbeidsmarkt. Omgeving gemeente Teylingen
Interne Kennung: 1